hejka!

Jesteśmy małżeństwem i fotografujemy w duecie!

Mam na imię Aga

Dzięki fotografii poznaję mnóstwo wspaniałych ludzi. Po krótkim zapoznaniu się ze mną, nikt nie boi się być fotografowanym.

Podczas reportażu ślubnego wprost żyję atmosferą wesela i na 100% integruję się z Parą Młodą i Gośćmi Weselnymi. 

 Lubię dzieci i mam z nimi świetny kontakt nawet podczas zabawy weselnej. Jestem otwarta, pozytywnie zakręcona i lubię dużo gadać… 🙂

Prywatnie – uwielbiam kulturę i muzykę słowiańską. Kocham rodzinne ogniska. Lubię podróżować. Jestem zmarzluchem i lubię wygrzewać się na słoneczku. Muzyka to moja druga miłość po fotografii.

Mam na imię Damian 

Moja przygoda z fotografią zaczęła się dzięki Żonie. To ona zaraziła mnie pasją do fotografowania. Zostałem fotografem rzemieślnikiem.

Jestem dość nieśmiały i w pierwszych momentach znajomości wycofany. Dzięki temu doskonale wiem, jak robić zdjęcia osobom podobnym do siebie. Po cichu, z ukrycia, niezauważony. To zdecydowanie sprzyja wydobywaniu emocji. Oczywiście po bliższym poznaniu mój język się rozwiązuje, a nawet zażartuję… 🙂

Prywatnie – jestem farmaceutą, fanem Manchesteru United, piwowarem domowym, miłośnikiem historii XX wieku i serialu ‘Dark’. Lubię uprawiać sport, kocham góry mimo, że mam lęk wysokości.

fotograf na wesele