to my!

Fotograf ślubny kielce

Jestem Aga – fotograf z zawodu i zamiłowania.

Dzięki mojej pracy poznaję mnóstwo wspaniałych ludzi. Relację z Nimi buduję w 5 minut.

Podczas reportażu ślubnego wprost żyję atmosferą wesela i na 100% integruję się z Parą Młodą i Gośćmi Weselnymi. Tak zdobywa się zaufanie fotografowanych ludzi.

W trakcie przygotowań pomagam na każdy etapie, luzuje atmosferę i powoduję dużo śmiechu. Podczas uroczystości jestem tuż obok, jestem z Wami. Po krótkim zapoznaniu się ze mną nikt nie boi się być fotografowanym.

Zdarza się, że z Gośćmi zatańczę, a nawet zaśpiewam biesiadę przy stołach, czy też zrobię sobie z Nimi selfie. Lubię dzieci i mam z nimi świetny kontakt nawet na weselach. Czasem zarażam ich fotografią. Uważam, że zdjęcia powinny traktować jako zabawę.

Jestem otwarta, pozytywnie zakręcona i lubię dużo gadać… 🙂

Prywatnie – uwielbiam kulturę i muzykę słowiańską. Jestem fanką Wiedźmina. Kocham rodzinne ogniska, przy których wraz z tatą tworzymy duet muzyczny, tata-gitara, ja-flet prosty i janczary. Muzyka to moja druga miłość po fotografii.

 Jestem Damian – fotograf rzemieślnik.

Moja przygoda z fotografią zaczęła się dzięki Żonie. To ona zaraziła mnie pasją do fotografowania.

Firma fotograficzna to nie tylko zdjęcia. Dlatego ja zajmuję się sprawami papierkowymi, marketingiem czy pisaniem większości tekstów.

Jestem dosyć nieśmiały i w pierwszych momentach znajomości wycofany. Dzięki temu doskonale wiem, jak robić zdjęcia osobom podobnym do siebie. Po cichu, z ukrycia, niezauważony, a to sprzyja wydobywaniu emocji na kadrach.

Oczywiście po bliższym poznaniu mój język się rozwiązuje, a nawet zażartuję… 🙂

Prywatnie – jestem farmaceutą, fanem Manchesteru United, piwowarem domowym, miłośnikiem historii XX wieku i serialu ‘Dark’. Lubię uprawiać sport, począwszy od piłki nożnej przez tenisa do jazdy na rowerze. Kocham góry, zdobyłem już parę wyższych szczytów mimo, że mam lęk wysokości.

fotograf slubny kielce opinie