Sesja ciążowa w plenerze

sesja brzuszkowa nad jeziorem

Sesja ciążowa w plenerze

Tych Państwa już znacie. Z Wiktorią i Danielem widzieliśmy się już parę razy. Po reportażu ślubnym z Doliny 4 Stawów i sesji plenerowej przyszedł czas na kolejny etap.

Tym razem była to sesja ciążowa, a dokładnie sesja ciążowa w plenerze.

Sesje plenerowe można wykonywać cały rok. Jesień czy nawet zima nam nie straszne. Jednak jeśli chodzi o sesję ciążową to zdecydowanie polecamy robić to w ciepłe miesiące. Szczególnie kiedy przyszłe mamusie są ubrane w takie piękne i zwiewne kreacje jak Wiktoria.

Miejsce na sesję ciążową Kielce i okolice

Jedni są wielbicielami sesji w studio. Inni z kolei wolą sesje ciążowe w plenerze. My zaliczamy się zdecydowanie do tej drugiej grupy.

Uwielbiamy naturalność. Dlatego wykonujemy głównie zdjęcia naturalne, a najlepiej na łonie natury.

Miejsc na sesję ciążową w plenerze w Kielcach i okolicach jest na pewno wiele. Zawsze konsultujemy miejsce pleneru z parami. Może mają jakieś miejsca, które im się dobrze kojarzą, które są z nimi związane.

Tutaj dostaliśmy wolną rękę. Na tę sesję wybraliśmy Jezioro Elżbiety i pole kwiatowe przy wiatrakach. W następnym akapicie opowiemy Wam dlaczego.

Sesja ciążowa nad jeziorem

Sesja ciążowa nad Jeziorem Elżbiety

Sesja ciążowa nad Jeziorem Elżbiety chodziła nam po głowie od pleneru ślubnego, który pojawi się już niebawem na naszym blogu. 

Nie byłbym sobą gdyby nie wplótł do tekstu ciekawostek historycznych. A więc Jezioro Elżbiety w Czartoszowych (dokładnie w Michalej Górze) jest największym jeziorem mało znanego Pojezierza Świętokrzyskiego. Jego nazwa pochodzi od Elżbiety, córki Adolfa Freya, który do 1934 roku był właścicielem majątku ziemskiego w Czartoszowach. Spieszcie się je odwiedzać i podziwiać, bo wysycha…

Jezioro Elżbiety znajduję się pośród drzew. Idealnym miejscem na sesję zdjęciową jest drewniany pomost. Dodatkową atrakcję stanowi piękny, drewniany domek.

Sesja ciążowa w kwiatach

Na dokładkę zabraliśmy naszą parę na pole kwiatowe w okolicach Smykowa. Połacie terenu porośnięte facelią błękitną, która jest…fioletowa.

A w tle wiatraki…