Sesja lifestylowa. Magdalena, Darek, Grześ i Odi

rodzinna sesja lifestylowa

Sesja lifestylowa

Pojawienie się nowego członka w rodzinie wzbudza wiele emocji i uczuć takich jak radość, wzruszenie, szczęście i dużo miłości.

Tak było na sesji u Magdaleny i Darka, a ich kochana, maleńka miłość to Grześ.

Fajnie robić sesje lifestylowe. Są napełnione luźną atmosferą, bez stresu i zmartwień, że coś się nie uda. Na tego typu sesjach staram się uchwycić jak najwięcej emocji rodziców w stosunku do dziecka. Te małe istotki za parę, paręnaście lat będą mogły zobaczyć na fotografiach to jak rodzice troszczyli się o nich i mocno ich kochali.

sesja lifestylowa
zdjecia rodzinne
sesja łopuszno
rodzinna sesja
sesja mniów
sesja piekoszów

Ma na imię Grześ

Jak się dowiedziałam od Magdaleny, że jej syn nazywa się Grześ, to zrobiło mi się bardzo miło na sercu. Mój tatuś ma tak na imię.

A wszystkie Grześki to fajne chłopaki.

sesja dziecięca
sesja rodzinna
zdjecia dziecka
zdjecia dziecka
sesja dziecięca łopuszno
sesja dziecieca mniów

Odi

Magdalena i Darek mają przezabawnego pieska. Odi, bo tak się wabi, bardzo szybko mnie polubił. Choć na początku czułam niepewność, że się „nie dogadamy” 🙂 .

Piesek również brał udział w sesji, bo w końcu jest członkiem tej wspaniałej rodzinki.  Odi najbardziej urzekł mnie tym, jak słodko lizał malutkie stópki Grzesia.

sesja rodzinna
sesja strawczyn

Rodzinny czas

Sesja rodzinna tudzież sesja lifestylowa jest w pewnym sensie rozrywką połączoną z pożytecznym – pamiątką w postaci zdjęć. Nie kojarzcie sobie sesji z czymś na przymus, gdzie trzeba być sztywnym i słuchać komend fotografa.

Ja tak nie robię.

Staram się, aby to było spotkanie towarzyskie, podczas którego wykonuję zdjęcia. To pomaga w uzyskaniu luźnej atmosfery, a moi modele nie czują napięcia.

Jestem gadułą i zagadam każdego i to również pomaga 🙂 W efekcie tworzy nam się super rodzinny klimat.

sesja rodzinna strawczyn
zdjęcia dziecięce
sesja łopuszno
sesja zdjeciowa mniów

Kiedyś, teraz

Moi rodzice niestety byli oszczędni w robieniu zdjęć kiedy byłam mała. Nie wiem jak wyglądałam mając 2 latka.

Natomiast w dzisiejszych czasach, w erze smartfonów, każdy robi takich zdjęć na potęgę. Ale nie wszystkie są tak poprawne by nadawały się do druku, by dać dziadkom na prezent.

Fotograf profesjonalny potrafi złapać odpowiedni kadr i uchwycić to co powinno być najważniejsze na zdjęciu – emocje. Za tym wszystkim idzie też jakość zdjęć i postprodukcja.

Efektem są piękne, dopracowane i poprawne fotografie, których nikt się nie powstydzi. Każdy zasługuje na taki rodzaj luksusu, a ja jestem od tego aby wam go dać.

zdjęcia rodzinne
zdjecia rodzinne piekoszów
sesja rodzinna strawczyn
sesja dziecieca strawczyn
fotograf strawczyn

Zobacz również