Sesja wielkanocna niemowlęca, dziecięca i rodzinna

Sesja wielkanocna Kielce

Moja działalność fotograficzna głównie opiera się na fotografii okolicznościowej i plenerowej.

Jednak dwa razy do roku nie mogę sobie odpuścić sesji studyjnych 🙂 

Tym razem wykonywałam sesje wielkanocne. Zainteresowanie było spore. Poznałam wielu nowych ludzi, z którymi mam nadzieję jeszcze się zobaczę.

Dodatkowo kilka sesji wykonywałam dla ludzi, którzy wrócili do mnie drugi, a nawet trzeci raz! To dla mnie świetna wiadomość, że ktoś nie ma mnie dosyć po pierwszym spotkaniu 😀 

Sesja wielkanocna w studio

Sesje wielkanocne odbywały się w studio.

Uwielbiam sesje plenerowe, jednak pogoda na przełomie zimy i wiosny jest zbyt nieobliczalna.

Do tego na sesje na mrozie decydują się tylko najwytrwalsi 😀 (Pozdrowienia dla Oli i Karoliny z sesji z ogrodu świateł, a także Ani i Magdy i ich dzieciaczków z sesji zimowej)

Mini sesja wielkanocna

Nauczona doświadczeniem z sesji bożonarodzeniowych postanowiłam skrócić czas na zdjęcia. Postanowiłam też przygotować jedną scenerię wiosenno-wielkanocną.

Wszystko po to by nie zanudzić dzieci. Przy zmianach aranżacji, teł fotograficznych czy ubioru dzieci traciły zainteresowanie i skupienie po 10 minutach. Zupełnie jak ja na lekcjach historii 😀 

No i to też ukłon w stronę Panów. Tatowie (dziwnie brzmi, ale słownik języka polskiego potwierdza) -podobnie jak dzieci – też mają ograniczoną cierpliwość. Dlatego szybkie – półgodzinne- sesje wielkanocne były dla nich idealne.

Sesja wielkanocna dzieci

Często wspominam, że priorytetem mojej fotografii jest ukazanie emocji.

Jak mówi mój mąż jestem człowiekiem, który potrafi zbudować relacje z dziećmi w 5 minut.

Złapanie kontaktu z dziećmi przy takich zdjęciach jest kluczowe. Przy sesjach zdjęciowych z dziećmi (z dorosłymi z resztą też) jedno złe spojrzenie, jedno złe słowo czy gest potrafiłyby zepsuć atmosferę między fotografem a maluchem. 

„Cześć! Jestem ciocia Agnieszka 🙂 A Ty jak masz na imię? Zaraz będziemy pstrykać focie”

 

Fotograf dziecięcy opinie

Chwilę po oddaniu zdjęć moim klientom dostałam wiele ciepłych słów.

Jestem szczęśliwa, że to co robię przynosi ludziom radość i podoba im się.

Jestem członkiem wielu grup fotograficznych w celu ciągłego dokształcania i szlifowania warsztatu. Jednak myślę, że głównym odbiorcą i najważniejszym opiniodawcą mojej pracy są moi klienci. 

Oto jedna z opinii jakie otrzymałam po sesjach wielkanocnych. Za wszystkie serdecznie dziękuję. Dziękuję za poświęcony czas na ich napisanie!

„Praca p. Agnieszki to pełen profesjonalizm! 😊 Jest osobą radosną , uśmiechnięta 😘 Widać , że tym co się zajmuję robi to z
wielką pasją i zaangażowaniem ☺
Sesja przebiegła w miłej i sympatycznej atmosferze 😍 Genialne podejście , dzieciaki bez zastanowienia siadały i pozowały do zdjęć 😘 Dostaliśmy od p. Agnieszki piękny kawałek sztuki ! ☺ Serdecznie polecam !!” – Daria
 

Wesołych, spokojnych, a przede wszystkim zdrowych Świąt Wielkanocnych życzy:

Ciocia Aga

Zobacz również