logo ślęzak fotografia

KONTAKT

Cieszymy się, że tu jesteście!

FORMULARZ KONTAKTOWY

PYTANIA I ODPOWIEDZI

O 7 do 100 dni roboczych od naszego ostatniego spotkania w zależności od rodzaju sesji.

Przed każdym podpisaniem umowy spotykamy się z Wami na żywo lub on-line. To czas, w którym możecie nas zapytać o wszystko. Wtedy również wspólnie omawiamy umowę i ustalamy szczegóły Waszego dnia.

Otrzymujecie pendrive oraz odbitki w formacie 15×23, zapakowane w pudełko do wyboru: w stylu glamour lub rustykalne – drewniane. Dodatkowo na 12 miesięcy udostępniamy Wam galerię online zabezpieczoną hasłem.

Ceny są ustalane w zależności od wybranego pakietu i Waszych indywidualnych życzeń. Dokładną ofertę wysyłamy mailowo po uprzednim kontakcie z nami.

Kielce i okolice, Starachowice, Końskie, Włoszczowa, Chmielnik i  Jędrzejów. Głównie na terenie województwa świętokrzyskiego, ale z chęcią przekroczymy granice naszego regionu.

Używamy bezlusterkowych aparatów i obiektywów Sony oraz lamp błyskowych Stroboss i Godox natomiast postprodukcja zdjęć odbywa się na sprzęcie od Eizo i Adobe.

Na zlecenia zabieramy ze sobą 3 aparaty, nie obawiamy się o awarię wszystkich trzech na raz, bo to jak wygrać w Lotto. Chorujemy bardzo rzadko, średnio raz w roku, więc jest małe prawdopodobieństwo, że będziemy niedysponowani w dniu zlecenia. Jeśli jednak (odpukać) choroba nas rozłoży to mamy kilku zaprzyjaźnionych fotografów, którzy wykonają zlecenie za nas.

Mówcie nam po prostu Damian i Aga. Uważamy, że uzyskamy o wiele lepszą atmosferę i będziemy się czuć komfortowo zwracając się do siebie po imieniu, bez względu na wiek.

Podczas sesji w domu w okresie letnim od 9:00 – 14:00, natomiast w okresie jesienno-zimowym od 10:00 – 13:00. Sesje plenerowe odbywają się po południu. W okresie letnim 17:00 – 18:00, natomiast wiosną i jesienią 15:00 – 16:00.