Formularz Kontaktowy

Pytania i Odpowiedzi

Zazwyczaj od 7 do 90 dni roboczych od naszego ostatniego spotkania w zależności od rodzaju sesji.

Przed każdym podpisaniem umowy spotykamy się z Wami na żywo lub on-line. To czas, w którym możecie nas zapytać o wszystko. Wtedy również wspólnie czytamy umowę. Dodatkowo omawiamy szczegóły najważniejszego dla Was dnia.

Fotografie przekazujemy w eleganckim opakowaniu z grawerem. Wewnątrz znajduje się nośnik danych wraz z odbitkami 10×15 lub 15×21. Dodatkowo na 12 miesięcy udostępniamy Wam i Waszym gościom (za Waszą zgodą) galerię online zabezpieczoną hasłem.

Ceny są ustalane indywidualnie w zależności od pakietu i Waszych indywidualnych życzeń. Ceny sesji rodzinnych zaczynają się już od 400zł, reportaży ślubnych od 2500zł. Dokładną kwotę wysyłamy mailowo po uprzednim kontakcie z nami.

Miejsca, w których wykonuję sesje fotograficzne to przede wszystkim Strawczyn, Kielce, Łopuszno, Piekoszów, Mniów, Miedziana Góra, Chęciny, Końskie czy Radoszyce. Sesje ślubne to Kielce, Starachowice, Końskie, Włoszczowa, Chmielnik i  Jędrzejów. Głównie na terenie województwa świętokrzyskiego, ale z chęcią przekroczymy granice naszego regionu.

Używamy bezlusterkowych aparatów i obiektywów Sony, natomiast postprodukcja zdjęć odbywa się na sprzęcie od Eizo i Adobe.

Na zlecenia zabieramy ze sobą 3 aparaty, nie obawiamy się o awarię wszystkich trzech na raz, bo to jak wygrać w Lotto. Chorujemy bardzo rzadko, średnio raz, dwa razy w roku, więc jest małe prawdopodobieństwo, że będziemy niedysponowani w dniu zlecenia. Jeśli jednak (odpukać) choroba nas rozłoży to mamy kilku zaprzyjaźnionych fotografów, którzy wykonają zlecenie za nas.

Mówcie nam po prostu Damian i Aga. Uważamy, że uzyskamy o wiele lepszą atmosferę i będziemy się czuć komfortowo zwracając się do siebie po imieniu, bez względu na wiek.

Sesja rodzinna może odbyć się u Was w domu, w plenerze lub w Waszym ulubionym miejscu. Wy wybieracie.