logo ślęzak fotografia
agnieszka ślęzak fotografia

Mam na imię Aga

Dzięki fotografii poznaję mnóstwo wspaniałych ludzi. Po krótkim zapoznaniu się ze mną, nikt nie boi się być fotografowanym.

Podczas reportażu ślubnego wprost żyję atmosferą wesela i na 100% integruję się z Parą Młodą i Gośćmi Weselnymi.

 Lubię dzieci i mam z nimi świetny kontakt nawet podczas zabawy weselnej. Jestem otwarta, pozytywnie zakręcona i lubię dużo gadać… 🙂 Czasami (jak na tym wiralowym filmie) zdarzy mi się wejść w środek kółka tanecznego i wydobyć z Gości weselnych to co najlepsze. U mnie zawsze musi być 10/10 i estetycznie co odzwierciedla moje podejście do prowadzenia konta na insta.

Prywatnie – uwielbiam kulturę i muzykę słowiańską. Kocham rodzinne ogniska. Lubię podróżować. Jestem zmarzluchem i lubię wygrzewać się na słoneczku. Muzyka to moja druga miłość po fotografii.

Mam na imię Damian

Moja przygoda z fotografią zaczęła się dzięki Żonie. To ona zaraziła mnie pasją do fotografowania. Zostałem fotografem rzemieślnikiem.

Jestem dość nieśmiały i w pierwszych momentach znajomości wycofany. Dzięki temu doskonale wiem, jak robić zdjęcia osobom podobnym do siebie. Po cichu, z ukrycia, niezauważony. To zdecydowanie sprzyja wydobywaniu emocji. Oczywiście po bliższym poznaniu mój język się rozwiązuje, a nawet zażartuję… 🙂 Moje poczucie humoru i estetyki odzwierciedla prowadzone przeze mnie konto na tiktoczu. NIE KLIKAJ!

Prywatnie – jestem farmaceutą, fanem Manchesteru United, piwowarem domowym, miłośnikiem historii XX wieku i serialu ‘Dark’. Lubię uprawiać sport, kocham góry mimo, że mam lęk wysokości.

damian ślęzak fotografia