Fotografia rodzinna Kielce

Przejdź do:

Sesja lifestylowa Kielce

Fotografia lifestylowa to coś innego od tradycyjnych sesji fotograficznych. Nie jest to sesja w studio, nie jest to sesja, na która trzeba się jakoś specjalnie przygotowywać.

Dlaczego?

Bo sesja lifestylowa ma za zadanie pokazać Wasze życie codzienne. Jest to luźna sesja zdjęciowa, na której uwieczniam codzienne czynności. Przygotowywanie śniadania dzieciom, prasowanie koszuli czy wspólne oglądanie TV na kanapie –  reportaż z dnia życia.

Sesja lifestylowa trwa 2h, otrzymujecie 20 naturalnych, niepozowanych zdjęć, które zapiszę na firmowym nośniku danych. Dostaniecie także 20 sztuk odbitek w formacie 15×23. Koszt sesji to 400 zł.

Zdjęcia lifestylowe

Fotografia dziecięca Kielce

W Waszych albumach brak zdjęć z dziećmi?

Fotografia rodzinna to moja specjalność. Boicie się obiektywu?

Gwarantuję, że w ciągu 5 minut tak Was zagadam, że zapomniecie po co się spotkaliśmy.

Wybieracie sami gdzie robimy zdjęcia, mogę przyjechać do Waszego domu lub do ulubionego miejsca w plenerze. Ważne byście czuli się komfortowo.

Jeśli chcecie spędzić ze mną trochę czasu i otrzymać fascynujące zdjęcia rodzinne zapraszam do kontaktu.

Fotografia dziecięca jest skierowana przede wszystkim dla rodzin. Podczas sesji wykonuję zdjęcia nie tylko samego dziecka/dzieci, ale także rodzicom wraz z dziećmi. Wykonane fotografie będziecie mogli wykorzystać jako prezent dla Dziadków, na zaproszenia urodzinowe i wiele innych okoliczności.

Sesja zawiera 2h spotkania ze mną, 20 wypełnionych miłością i radością zdjęć, które zapiszę na firmowym nośniku danych. Dostaniecie także 20 sztuk odbitek w formacie 15×23. Koszt sesji to 400 zł.

Zdjęcia rodzinne

Sesja ciążowa Kielce

Ciąża to jeden z najwspanialszych momentów w życiu kobiety. Z przyjemnością udokumentuję ten czas podczas sesji ciążowej. Oczywiście w swój – lifestylowy – sposób. Nie wykonuję studyjnych sesji ciążowych glamour, bo po prostu tego nie czuję. 

Sesja ciążowa to dla mnie spacer, obcowanie z naturą i rozmowa z kobietą. Oczywiście tatusiowie mile widziani!

Sesja trwa 2 godziny, które owocują w 20 wypełnionych miłością i radością zdjęć. Zapiszę je na firmowym nośniku danych. Dostaniecie także 20 sztuk odbitek w formacie 15×23. Koszt sesji to 400 zł.

Zdjęcia ciążowe

Sesja świąteczna Kielce

Dwa razy do roku wykonuję sesje studyjne. Są to zdjęcia na Wielkanoc i Boże Narodzenie.

Łatwiej będzie mi pokazać przykładowe zdjęcia niż odpisać jak takie sesje wyglądają 😀

Zdjęcia świąteczne