logo ślęzak fotografia

Fotografia rodzinna Kielce

Fotografia dziecięca Kielce

W Waszych albumach brak zdjęć z dziećmi?

Fotografia rodzinna to moja specjalność. Boicie się obiektywu?

Gwarantuję, że w ciągu 5 minut tak Was zagadam, że zapomniecie po co się spotkaliśmy.

Wybieracie sami gdzie robimy zdjęcia, mogę przyjechać do Waszego domu lub do ulubionego miejsca w plenerze. Ważne byście czuli się komfortowo.

Jeśli chcecie spędzić ze mną trochę czasu i otrzymać fascynujące zdjęcia rodzinne zapraszam do kontaktu.

Fotografia dziecięca jest skierowana przede wszystkim dla rodzin. Podczas sesji wykonuję zdjęcia nie tylko samego dziecka/dzieci, ale także rodzicom wraz z dziećmi. Wykonane fotografie będziecie mogli wykorzystać jako prezent dla Dziadków, na zaproszenia urodzinowe i wiele innych okoliczności.

Fotografia lifestylowa to coś innego od tradycyjnych sesji fotograficznych. Nie jest to sesja w studio, nie jest to sesja, na która trzeba się jakoś specjalnie przygotowywać.

Sesja w domu, czyli lifestylowa, ma za zadanie pokazać Wasze życie codzienne. Jest to luźna sesja zdjęciowa, na której uwieczniam codzienne czynności. Przygotowywanie śniadania dzieciom, czy wspólne oglądanie TV na kanapie –  reportaż z dnia życia.

Zdjęcia rodzinne

Zdjęcia lifestylowe

Sesja ciążowa Kielce

Ciąża to jeden z najwspanialszych momentów w życiu kobiety. Z przyjemnością udokumentuję ten czas podczas sesji ciążowej. Oczywiście w swój – lifestylowy – sposób. Nie wykonuję studyjnych, stylizowanych sesji ciążowych. 

Sesja ciążowa to dla mnie spacer, obcowanie z naturą i rozmowa z kobietą. Oczywiście tatusiowie mile widziani!

Zdjęcia ciążowe