Ślub w plenerze Wiktorii i Daniela

Ślub w plenerze

„Będziemy mieć ślub cywilny jednak w plenerze”

Pomyślałam „WOOOOW!!!”

Dzięki Wiktorii i Danielowi spełniłam swój kolejny fotograficzny cel. Miejscem ślubu cywilnego i wesela w plenerze była Dolina 4 Stawów w Niedźwiedziu

Oglądając zdjęcia zagranicznych ślubów plenerowych zawsze żałowałam, że pogoda w Polsce jest taka zmienna i nieprzewidywalna. Sama bałabym się organizować własnego ślubu i wesela pod chmurką.

Na szczęście moja Para Młoda jest mega wyluzowana i odważna!

 

Uśmiechnięta Para Młoda

Prognozy pogody i widok za oknem nie nastrajał optymizmem. 

Zupełnie odwrotnie do atmosfery jaką tworzy wokół siebie Para Młoda. Ich ogromny optymizm, luz i serdeczność odgoniły czarne chmury. Co prawda na początku ceremonii spadło parę kropel (co widać na załączonych obrazkach), ale potem pogoda była wymarzona.

 Szukamy takich klientów jacy sami jesteśmy. Chcemy przebywać właśnie z takimi ludźmi. Uśmiechniętymi, pozytywnymi. Luz i pogoda ducha udzieliły się też mi i mojemu Mężowi. Miła atmosfera sprzyja mojej wenie artystycznej i rzemiosłu Damiana. (Co widać na załączonych obrazkach – chyba :D)

Organizacja wesela

Za piękne ustrojenie miejsca ceremonii i sali odpowiadała Pani Małgorzata Rogula Magia Kwiatów. Nawiasem mówiąc na nasze wesele 3 lata temu też dostarczyła cudne kwiaty.

Co według wielu osób jest najważniejsze na weselu?
Picie i jedzenie!

Polne Smaki przyrządziły bardzo smaczne jedzenie i przystawki. Z ich rosołem z kołdunami może konkurować jedynie niedzielny rosół mojej Teściowej 🙂 

Zdjęcia grupowe

Zdjęcia grupowe z Parą Młodą można robić na różne sposoby.

Pierwszy i najważniejszy to zdjęcie przed kościołem lub salą weselną ze wszystkimi Gośćmi weselnymi. Żeby wszyscy Goście zmieścili się w kadrze warto znaleźć jakiś punkt znajdujący się na wysokości np. schody czy balkon jak w tym przypadku.

Drugi sposób to zdjęcia w mniejszym gronie. Chętni Goście weselni podchodzą do Pary Młodej by zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie. Klasyfikacja grup jest dowolna. Rodzice, dziadkowie, rodzeństwo czy podział ze względu na stół, przy którym się siedzi czy płeć.