logo ślęzak fotografia

Sesja narzeczeńska. Wiosenna, letnia i jesienna sesja narzeczeńska.

sesja z psem

Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska to idealny sposób na pokazanie światu „kochamy się i będziemy małżeństwem!”. My możemy pomóc Wam stworzyć najpiękniejszy komunikat w postaci pięknych zdjęć.

Każdą Parę, która się do nas zgłasza pytamy o ulubione miejsca, takie które się im dobrze kojarzą, np. miejsce poznania, pierwszej randki czy zaręczyn. W razie wątpliwości mamy listę prawie 50 miejsc na sesje plenerowe w tym narzeczeńskie w świętokrzyskim.

W tym wpisie pokażemy Wam parę takich miejsc. Sesje narzeczeńskie odbywały się wiosną, latem i jesienią. Może znajdziecie inspiracje do własnej sesji narzeczeńskiej.

Sesja narzeczeńska wiosna

Kinga i Tomek to bohaterowie naszej wiosennej narzeczeńskiej sesji zdjęciowej. Kwitnące drzewa owocowe to piękne tło do takich sesji. Wiosenny spacer na łonie natury oraz wylegiwanie się na kocyku to idealny sposób na luźne kadry bez sztucznego pozowania. 

Świetnym pomysłem jest również zabranie na sesję narzeczeńską swojego czworonożnego przyjaciela. Obecność Luny – bo tak wabi się ich piesek – nadała tym zdjęciom niepowtarzalności. 

Kolejna wiosenna sesja narzeczeńska to piękne kadry Kasi i Marcina. Ich podejścia do sesji z nami (bo za nami również ich ślub i sesja poślubna – może do jesieni będzie na blogu 🙂 ) można określić powiedzeniem 'po burzy zawsze wychodzi słońce’. W tej sesji oprócz słońca pojawiła się również tęcza. A pod wieczór, nad rzeką, polanę spowiła mgła, która pomarańczową barwą słońca zmieniła polskie realia na kadry z sawanny niczym z 'Króla Lwa’. Zobaczcie sami, jaki efekt dały takie zjawiska pogodowe.

Kinga i Tomek
Kasia i marcin

Sesja narzeczeńska lato

W letniej sesji narzeczeńskiej Agnieszki i Mateusza postawiliśmy na kwiaty. Zaczęliśmy o zachodzie na różowej polanie. Spacer skąpany w promykach czerwcowego Słońca. Potem chwila odpoczynku na kocyku. Znaleźliśmy jeszcze jedną kwietną łąkę ozdobioną chabrami, rumiankiem i jakimiś fioletowymi kwiatami 😉 .

Piękny kobiecy portret z bukietem podarowanym przez narzeczonego. Zastanawialiśmy się jak to wszystko wygląda z lotu ptaka. Odpaliliśmy drona i bum. Widok z góry zapierający dech w piersiach. Kochankowie leżący pośród fal zieleni i kolorowych kwiatów. Niczym w sonetach krymskich naszego wieszcza. 

Wpłynąłem na suchego przestwór oceanu,
Wóz nurza się w zieloność i jak łódka brodzi,
Śród fali łąk szumiących, śród kwiatów powodzi,
Omijam koralowe ostrowy burzanu.

Kamieniołom, las i świętokrzyskie góry. To z kolei sceny z sesji narzeczeńskiej Pauliny i Kuby. Tę sesję zapamiętamy z wielu pięknych, bliskich wręcz intymnych kadrów. Ich miłość wylewa się ze zdjęć!

Przy okazji tej sesji chcielibyśmy nadmienić jedną, ważną rzecz, którą podkreślamy na każdym kroku. Nie będziemy się rozpisywać. Dla nas klienci nie są tylko klientami i znajomość nie kończy się na oddaniu zdjęć. Często po sesjach spotykamy się by spędzić razem czas, poznać się bliżej i oderwać od codzienności. W wolnej chwili z chęcią wyjdziemy z Wami na pizzę, do maka lub na kawę i ciacho, albo piwko kraftowe. Jesteśmy dla Was otwarci! 

Na takich sesjach zawsze rezerwujemy miejsce na fotografowanie detali. Oczywiście pierwsze skrzypce gra pierścionek zaręczynowy.

Agnieszka i Mateusz
Paulina i Kuba

Jesienna sesja narzeczeńska

Karolina i Łukasz. Na miejsce ich jesiennej sesji narzeczeńskiej wybraliśmy Jeziorko Elżbiety w Michalej Górze. Pogoda jeszcze sprzyjała takim sesjom plenerowym. Ciepło na dworze, ciepłe kolory i ciepłe uczucia pomiędzy narzeczonymi. Pozwolimy sobie umieścić cytat, który dostaliśmy od Karoliny:

Dziękujemy za super atmosferę i przepiękne zdjęcia ❤️❤️ uwielbiam to jak umiecie uchwycić ten jeden odpowiedni moment ❤️ nawet ten jak nie patrzymy i nasze,, różne oblicza milosci”, jesteście niezawodni ❤️❤️

 

Sesja narzeczeńska cena

Na rynku ceny najczęściej zaczynają się od 500zł. U nas aktualną cenę sesji narzeczeńskiej oraz pakietów ślubnych poznasz tutaj. Czy warto?

Sesja narzeczeńska oprócz ładunku emocjonalnego i uczuciowego ma wiele aspektów praktycznych. Zapoznajecie się z fotografem przed ślubem, oswajacie się z aparatem – tak jak opisaliśmy w tym wpisie i w tym 🙂 . Nawet jeśli jesteście zabiegani, możecie w 30 minut stworzyć pamiątkę na całe życie jak w przypadku tej ekspresowej sesji narzeczeńskiej.

Dodatkowo zdjęcia z sesji narzeczeńskiej mogą przysłużyć się Wam w organizacji ślubu. Zdjęcia mogą być prezentem dla rodziców, zdobić zaproszenia ślubne czy dekorować salę weselną.