logo ślęzak fotografia

Gościniec za Borem. 101 zdjęć z wesela Sylwii i Pawła.

Gościniec za Borem. Zaborowice.

Obiecaliśmy sobie, że do wpisów na bloga będziemy dodawać 30, maksymalnie 50 zdjęć ślubnych. Tutaj pokażemy Wam 101, choć wesele Sylwii i Pawła, które odbyło się w Gościńcu za Borem w Zaborowicach zasługuje na opublikowanie wszystkich zdjęć!

Z Sylwią 'znaliśmy’ się z instagrama. Z Pawłem też od razu złapaliśmy dobry kontakt. Nie mogliśmy się doczekać tego wesela, bo strasznie podoba nam się Gościniec za Borem. Dodatkowo widzieliśmy z jaką dbałością Panna Młoda podchodzi do organizacji imprezy. To zwiastowało, że będzie jedno z lepszych wesel jakie mogliśmy fotografować.

Sami zobaczcie.

Piękni Młodzi, wspaniała suknia (salon MS moda) i garnitur, klasyczny samochód, wspaniały kościół i sala weselna.

Przygotowania do ślubu

Dzień wesela w Gościńcu za Borem był ciekawy od samego początku. Wylewający się szampan, zabytkowa Warszawa, orszak ślubny w towarzystwie motocykli crossowych czy pani ciocia w przebraniu panny młodej. 

Robiliśmy dużo zdjęć, ale ja się nie przejmowałem, bo przecież selekcją i obróbką zajmuje się tylko Aga…😄Karty pamięci naszych aparatów szybko się zapełniały, a najlepsze miało być dopiero przed nami.

Lubimy urozmaicone wesela, bo dają urozmaicone reportaże ślubne. 

przyjazd pana młodego

Ślub w Piekoszowie

Punktem kulminacyjnym była przysięga małżeńska, którą Młodzi wypowiedzieli sobie w Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia w Piekoszowie. Na dłonie włożyli sobie przepiękne obrączki z Pracowni Złotniczej Syriusz.

Uroczystość uświetnili znajomi Sylwii i Pawła, którzy wzięli na siebie czytanie Pisma Świętego i oprawę muzyczną ślubu. 

Ołtarz piekoszowskiego kościoła zdobi obraz Matki Bożej Miłosierdzia z 1691 roku, który na czas ślubu był odsłonięty. 

Szybkie zdjęcie grupowe na schodkach pod kościołem i wyruszyliśmy w drogę do Gościńca za Borem.

Sala weselna Gościniec za Borem – rustykalne wesele

Sali weselnej – Gościniec za Borem w Zaborowicach  chyba nie trzeba prezentować żadnym narzeczonym z województwa świętokrzyskiego. Myślę, że to najpiękniejsza sala weselna na jakiej przyszło nam jak dotąd pracować. 

O rustykalny klimat wesela zadbała Panna Młoda zajmująca się rękodziełem (Len Si Handmade na IG) oraz kwiaciarnia Kwiatomania u Pauliny.

Zabawę dla dzieci – bezpośrednio – i rodziców – pośrednio – zapewniły dziewczyny z Animatorek – animacje dla dzieci. ̶A̶n̶i̶m̶a̶c̶j̶e̶ ̶b̶y̶ł̶y̶ ̶t̶a̶k̶ ̶w̶s̶p̶a̶n̶i̶a̶ł̶e̶,̶ ̶ż̶e̶ ̶s̶a̶m̶ ̶r̶z̶u̶c̶i̶ł̶e̶m̶ ̶a̶p̶a̶r̶a̶t̶ ̶i̶ ̶p̶r̶z̶e̶z̶ ̶2̶ ̶g̶o̶d̶z̶i̶n̶y̶ ̶z̶ ̶d̶z̶i̶e̶ć̶m̶i̶ ̶k̶o̶p̶a̶ł̶e̶m̶ ̶p̶i̶ł̶k̶ę̶,̶ ̶d̶m̶u̶c̶h̶a̶ł̶e̶m̶ ̶b̶a̶l̶o̶n̶y̶ ̶i̶ ̶u̶k̶ł̶a̶d̶a̶ł̶e̶m̶ ̶k̶l̶o̶c̶k̶i̶.̶.̶.̶ ̶(̶t̶o̶ ̶t̶r̶z̶e̶b̶a̶ ̶u̶s̶u̶n̶ą̶ć̶)̶.

Imprezę prowadził zespół Seqword. Napiszemy o nich jedno. Nie dziwimy się, że mają kalendarz zapełniony jak Dawid Podsiadło po premierze nowej płyty. No dobra, napiszemy jeszcze o jednej sprawie. Zabawa z małym rowerkiem na oczepinach rozbiła bank. Jak macie nagrania z tej zabawy to proszę podeślijcie ją do mnie

Młodym życzymy słodkiego, miłego życia – tak słodkiego jak tort weselny od Piekarni GS „SCH” Krasocin. Żeby dobrze wczuć się w klimat krojenia tortu weselnego, można włączyć odpowiedni soundtrack (klikasz na własną odpowiedzialność!).

W następnym blogu pokazujemy Wam efekty naszej sesji ślubnej w McDonald’s.

gościniec za borem zaborowice
gościniec za borem zaborowice
sesja ślubna gościniec za borem
sesja ślubna zaborowice
suknia ms moda
suknia ślubna ms moda
sala weselna gościniec za borem
zdjęcia z gościńca za borem
lensi handmade
@lensi_handmade

Dyskotekowe zdjęcia z efektem dragged shutter

Bliżej północy parkiet był rozgrzany do czerwoności. Miało się wrażenie, że wesele przeistoczyło się w dyskotekę – w dobrym tego słowa znaczeniu. 

Wtedy też do stworzenia zdjęć idealnie oddających emocje na parkiecie użyliśmy tzw. efektu dragged shutter. Zdjęliśmy lampy ze statywów, założyliśmy je na aparaty, zmieniliśmy ustawienia* i BUM. 

*dla ziomków fotografów – lampa prosto w twarz, 1/8 mocy, ISO 800 (widoczne światło zastane), 1/15s, f8, i ruszamy body po wciśnięciu migawki.

dyskotekowe zdjęcia weselne

(Prawdopodobnie) najlepszy fotograf na ślub

Czas na dział reklamy. 

Chcesz mieć takie piękne zdjęcia z Waszego ślubu i wesela? Przejrzyj ofertę na reportaż ślubny, a potem napisz do nas.

Na naszym Instagramie i Tik toku możecie zobaczyć jacy jesteśmy na co dzień i w pracy. Tutaj możecie przeczytać opinie od naszych Par.

Według badań jesteśmy najlepszymi fotografami ślubnymi w Kielcach*.

*ɥɔɐqoso 2 ɐu ǝuozpɐʍoɹdǝzɹd ɐıuɐpɐq