logo ślęzak fotografia

Sesja ślubna w Ogrodzie Pałacowym

para młoda nad stawem z zamkiem w tle

Sesja ślubna w Ogrodzie Pałacowym

Anita i Dawid od początku wiedzieli gdzie chcą mieć zdjęcia plenerowe. Na to miejsce wybrali Podzamcze Chęcińskie i okolice Dworu Starostów Chęcińskich oraz Centrum Nauki Leonardo Da Vinci (tutaj fanpage Centrum).

Dwór powstał w XVII wieku w miejsce dawnego folwarku. Powstał za sprawą Stanisława Branickiego. W późniejszych latach został on rozbudowany i wzbogacony o ogród (po dokładniejszą historię pałacu zapraszam na bloga tymrazem.pl).

Sesja ślubna w Ogrodzie Pałacowym jest kontynuacją mojej przygody z Anitą i Dawidem. Jeśli jeszcze nie widzieliście zdjęć z ich ślubu i wesela koniecznie kliknij TU!

Zdjęcia ślubne na polanie

Po drodze do Podzamcza Chęcińskiego zauważyłam polanę pełną pięknych, fioletowych kwiatów. Nie wiem co to za kwiaty, ale chętnie się dowiem. 

Nie mogłam przepuścić takiej okazji i nie sfotografować Młodych na tej łące. Zostawiliśmy auta na awaryjnych i do dzieła!

Słońce co prawda było trochę za wysoko. Jednak nie mogliśmy czekać na zachód, bo czas nas gonił. Fotograf musi trzymać jakość mimo nie do końca sprzyjających warunków.

Zdjęcia ślubne w Podzamczu Chęcińskim

Sesja ślubna w Ogrodzie Pałacowym zbiegła się w czasie zachodu Słońca. To tak zwana złota godzina, w której światło naszej Gwiazdy przybiera właśnie złoty kolor. 

Złota godzina to ulubiona pora fotografów. Pary Młode też zaczynają zwracać na to uwagę. Zdjęcia zrobione w tym czasie są magiczne, ciepłe i malownicze. Przyjemnie się je ogląda, szczególnie z takimi modelami jak Anitka i Dawid.

Jeśli też chcecie robić zdjęcia w czasie złotej godziny to polecę Wam do tego specjalną aplikację. PhotoTime (tutaj wersja na Android) to program dzięki, któremu dowiecie się o godzinie i czasie trwania złotej godziny w danej szerokości geograficznej.

SESJA ŚLUBNA KIELCE

Sesja ślubna to ostatni moment na poczucie się jak Panna Młoda i Pan Młody. To ostatni raz kiedy nakładacie taki strój – przynajmniej kobiety 😉 . Podczas reportażu ślubnego jesteście w centrum wydarzeń, jednak nie jesteście jedynymi uczestnikami tych wydarzeń.

Na sesji plenerowej jesteście już tylko Wy. 

Dzięki temu w czasie sesji poślubnej możemy w 100% skupić się na Waszych kadrach. Dopracować każdy szczegół, pokazać jacy jesteście piękni i młodzi. Bo potem zostaje już stare dobre małżeństwo…

para młoda odpoczywa na sesji ślubnej na leżakach zdjęcie czarnobiałe
para młoda odpoczywa na sesji ślubnej na leżakach
spacer pary młodej podczas sesji ślubnej
spacerująca para młoda
para młoda na spacerze nad stawem