logo ślęzak fotografia

Wieczór panieński w stylu rustykalnym

Miejsce na wieczór panieński w stylu rustykalnym

Tym razem fotografowałam wieczór panieński w stylu rustykalnym.

Miejsce i wystrój. To – po zaproszeniu gości – pierwsze kwestie, o których trzeba pomyśleć przy organizacji wieczoru panieńskiego. 

Przyjaciółki Ewy na miejsce wieczoru panieńskiego wybrały Raków w województwie świętokrzyskim, a w nim domek nad stawem. Przy stawie pomost, do tego pełno zieleni i dobra pogoda. Nic tylko świętować!

Wieczór panieński Ewy w stylu rustykalnym

Przygotowując wieczór panieński warto wybrać jeden przewodni styl. Dziewczyny zdecydowały się na styl rustykalny.

Styl rustykalny to głównie wiejskie motywy (rustic – wiejski), przytulna atmosfera, naturalne materiały i proste aranżacje. 

Stoły i krzesła wykonane z palet i poduszek. Na stołach delikatne bukiety oraz świece i zastawa w kolorach złota i zieleni. Miejsce specjalne dla przyszłej Panny Młodej – huśtawka. A za nią biała ścianka do zdjęć.

Wszystkie dziewczyny ubrane były w białe sukienki, co świetnie wyglądało na tle zieleni.

Za całą dekorację odpowiadała kuzynka przyszłej Panny Młodej – Ola, która wykonuje profesjonalne dekoracje okolicznościowe (Decory Oly na fb).

 

Pomysły na wieczór panieński w stylu rustykalnym

Druhny i koleżanki prześcigają się w wymyślaniu pomysłów na wieczór panieński.

W tym przypadku dziewczyny sprezentowały Ewie elegancką biżuterię i ramę w stylu 'odciśnij buziaka’. Ewa nie była też dłużna dziewczynom i również podarowała każdej po bransoletce.

Nie ma prosecco nie ma zabawy – każda dostała małą butelkę tego sławnego trunku. Dziewczyny pomyślały też o tych, które nie mogą spożywać alkoholu i zapewniły również drinki bezalkoholowe.

Drużyna Panny Młodej została wyróżniona tatuażem „team bride”. Z kolei Panna Młoda dostała drugi pierścionek zaręczynowy – tym razem jako balon. Można by rzec Drużyna Pierścienia. 

Potem parę pomysłów na grupowe zdjęcia w tym wciąż modne race dymne.

Fotograf na wieczór panieński Kielce

Jak widać wieczory panieńskie różnią się od tych, które królowały jeszcze parę lat temu. Teraz zachwycają swoimi aranżacjami, miejscami ze wspaniałymi widokami i pomysłami na zabawę. 

Jeśli chcecie żebym towarzyszyła Wam podczas wieczoru panieńskiego to zapraszam do kontaktu!

Zobacz również