logo ślęzak fotografia

Ślub Wikingów. Ślub i wesele w plenerze, w stylu wikingów.

Ślub Wikingów

“To było moje marzenie, wesele tematyczne, w plenerze, w stylu wikingów!”~ Aga

Ale od początku… Wszystko zaczęło się od tego, że w naszym BIO na instagramie wspominamy o naszych zainteresowaniach. Aga uwielbia Wiedźmina i całe jego uniwersum. Okazało się, że Kat i Kuba też! Decyzja o podjęciu z nami współpracy, była związana ze wspólnym zainteresowaniem Białym Wilkiem. Oczywiście nasze portfolio ślubne też im się podobało 🙂

Jedno z naszych fotograficznych marzeń było zrobienie wesela nietradycyjnego. Takiego, które nas zaskoczy i obudzi w nas kreatywność. Tradycyjne wesele, to pewne powtarzające się chwile, pierwszy taniec Pary Młodej, toasty, śpiewanie “sto lat”, tort, zabawy i oczepiny. Na weselu Kat i Kuby było inaczej. Był totalny luz i wszystko działo się swoim tempem. A wesele nie odbyło się w standardowej sali weselnej, a na terenie ranczo w Kocieczynie. Pogoda dopisała, więc tańce i strefa chillout była na zewnątrz, między drzewami. 

Podczas podpisywania umowy z Parą Młodą, poznaliśmy szczegóły wesela. Zaskoczyła nas wiadomość o tym, że wesele będzie w stylu wikingów. Aga od razu miała banana na twarzy i była podekscytowana, ponieważ jest wielką fanką wikingów. Obejrzane seriale, przeczytane mitologie, a także skompletowanie stroju, naprawdę wkręciła się w ten temat. 

Najwspanialszą wiadomością było to, że każdy mógł się przebrać za wikinga. Nawet my! Tak zrobiliśmy i to był strzał w dziesiątkę, bo totalnie nie rzucaliśmy się w oczy Gościom weselnym. W sumie to było dla nas ułatwienie, bo nie zwracali na nas uwagi kiedy robiliśmy zdjęcia. Dzięki temu mogliśmy wydobyć z tego reportażu mnóstwo cudnych kadrów.

Sesja plenerowa w dniu ślubu w stylu wikingów

W trakcie wesela znaleźliśmy trochę czasu na krótką mini sesję w plenerze. Jak to w ranczo, były też konie. Były przyjazne i od razu do nas podbiegły, płatając nam figle i przeszkadzając w sesji. Śmiechom nie było końca 🙂

Teren rancza był idealny do sesji, do ich stylu, do wszystkiego! 

Zdjęcia grupowe i portretowe

Goście weselni spisali się na medal. Większość wyglądała jak aktorzy z popularnego serialu „Wikingowie”. Suknie, tuniki, paski, buty i biała broń (oczywiście nie była prawdziwa 😀 ). 

Wyjątkowe wesele, wyjątkowi goście i wyjątkowa Para młoda

To była dla nas fajna przygoda, inne doświadczenia i spełnienie marzeń. Czekamy na więcej takich wesel. Może w innej tematyce, np. Harrego Pottera, Władcy Pierścieni, Gwiezdnych wojen czy Wiedźmina. Nie bójcie się podejmować takich decyzji. Wesele jest tylko raz w życiu i możecie je zorganizować po swojemu. Jeśli jesteście fanami czegoś lub kogoś, ale nie macie odwagi lub rodzina wyznaje tradycjonalizm, to zróbcie chociaż detale w tym temacie. Zaproszenia ślubne, dekoracje na stołach, personalizowane spinki do koszuli Pana Młodego, winietki, czy zabawy tematyczne. Jeśli macie ochotę na odrobinę szaleństwa, ale nie wiecie jak to ugryźć, to my jesteśmy zawsze otwarci i gotowi na pomoc. Czekamy na kolejne takie wesele! 

Oprawa weselna

Miejsce i dekoracje na stołach: https://www.facebook.com/profile.php?id=100063557861504

Makijaż: Magda Kucharska-Cichońska

Fryzura Kat i Kuby: Time4change

Sukienka i krawcowa: Vinted i Krawcowa

Buty Kat: Rekwizytornia

Buty Kuby: Wojmir

Wianek: Bierz -Go- Bukiet

Obrączki: Inne obrączki Kraków

Naszyjnik Kat: Hanna Dola Art

Rogi: Czartka

Babeczki: znajoma wyświadczyła przysługę 🙂