logo ślęzak fotografia

Zacisze w Bobrzy. Wesele Darii i Mariusza.

zacisze w bobrzy

Zacisze w Bobrzy. 

Zacisze w Bobrzy to stosunkowo nowa pozycja na liście sal weselnych województwie świętokrzyskim. Wpadła w nasze gusta od pierwszego wejrzenia. Zachwyciły nas nie tylko piękne wnętrze i otoczenie, ale także atmosfera, którą budują menedżer wraz z pracownikami. A! No i oczywiście pyszne jedzenie. Także jeżeli planujecie wesele do około 60 osób to warto zastanowić się nad nad tą propozycją.

My w Zaciszu w Bobrzy byliśmy już trzy razy, a w tym wpisie pokażemy wam relację z wesela Darii i Mariusza. Ich ślub cywilny miał odbyć się w specjalnie do tego przeznaczonej altanie pośrodku stawu przy sali jednak zła aura to uniemożliwiła. Nie przeszkodziło to jednak w romantycznej uroczystości na sali, w której Młodzi przyrzekli sobie miłość.

Z ciekawostek historycznych dopiszę, że sala weselna Zacisze w Bobrzy jest położona w bezpośrednim sąsiedztwie ruin zakładu piecowego i muru oporowego z XIX wieku.

zacisze w bobrzy

Przygotowania Pana Młodego na luzie

Fotografując Wasze śluby i wesela chcemy w tych 12 h uchwycić Wasze prawdziwe ‘ja’. Jest to dosyć ciężkie zadanie, ponieważ jest to dzień, w którym jeszcze nigdy nie uczestniczyliście w głównych rolach. Dzień pełen emocji, tych mniej pozytywnych jak stres i tych pozytywnych jak wzruszenie czy radość.

Oczywiście naszym podstawowym zadaniem jest reportaż i uchwycenie momentów tego dnia na fotografiach. Jednak my uważamy, że równie ważna jest nasza obecność z Wami. Dodawanie otuchy w stresujących momentach, pomaganie Wam w trudnych sytuacjach i próba wyciągnięcia z Was właśnie tej prawdziwości z dnia codziennego. Dzięki temu i Wy w tym dniu czujecie się lepiej. Nasze zdjęcia wtedy są bliższe prawdziwości, a nie kreacji. 

Tak właśnie było na przygotowaniach Mariusza. Nie były one na pokaz. Dzięki naszej relacji z Mariuszem w reportażu powstał jego prawdziwy obraz. Można to zobaczyć po zdjęciach jakie wykonaliśmy podczas przygotowań wraz z jego przyjaciółmi i rodziną.

 Chcemy byście się przed nami otwierali, uchylali nam rąbka tajemnicy z Waszego życia. Tak abyśmy mogli przeżywać wraz z wami ten dzień w 100% i oddać wam zdjęcia, które za kilkadziesiąt lat będą Wam przypominać jakimi ludźmi byliście.

Myślę że udało nam się pokazać na tych zdjęciach prawdziwe oblicze Mariusza.

przygotowania pana młodego na luzie
przygotowania pana młodego na luzie
fotograf ślubny kielce
fotografia ślubna kielce

Oczywiście Daria też ma swoje zdjęcia z przygotowań. Choć, w węższym, można powiedzieć, intymnym gronie.

Zacisze w Bobrzy i mini sesja plenerowa

Tak jak wcześniej wspominałem Zacisze w Bobrze to świetna sala weselna również ze względu na wspaniałe okoliczności przyrody i architektury. Można wykonać tam sesję plenerową w wielu miejscach. Zaczynając od zabytkowych murów, przez okolice stawu i mostek, po altanę usytuowaną na środku stawu. W tej mini sesji plenerowej pomagała nam Kasia? – animatorka z zaprzyjaźnionej ekipy Gwiazdorzy. Stworzyła pokaz baniek mydlanych. Poprosiliśmy ją o asystowanie przy sesji ślubnej dzięki czemu uzyskaliśmy właśnie takie efekty na zdjęciach.

fotografia ślubna kielce

Wesele w Zaciszu w Bobrzy

W zależności od ilości gości, wesele w Zaciszu w Bobrzy może odbywać się na jednej lub dwóch salach. Wtedy parkiet do tańczenia znajduje się na oddzielnej sali. W tym przypadku wszystko odbywało się w jednym miejscu. Jednym z naszych ulubionych aspektów tej sali to mostek nad wodą. Świetnie sprawdza się w przypadku zdjęć plenerowych, a dodatkowo jest wspaniałym miejscem do wykonania pokazu z zimnymi ogniami. Refleksy w tafli wody wyglądają wtedy magicznie.

zacisze w bobrzy
wesele w zaciszu w bobrzy
zacisze w bobrzy
fotograf ślubny kielce

Fotograf ślubny Kielce

Kącik autopromocyjny – zero stresu, pełno uśmiechu, a więc uczucia i emocje zapisane na fotografiach, czyli najlepszy fotograf ślubny Kielce, a nawet więcej. Duet fotografów.

[ZOBACZ OFERTĘ]

Chętnie odwiedzimy kolejny raz salę weselną Zacisze w Bobrzy razem z Wami. Oczywiście w roli Waszych fotografów ślubnych. Z nami będziecie czuli się zaopiekowani od pierwszego spotkania po oddawanie zdjęć. Chyba, że Aga zagada Was na śmierć. 

fajerwerki na weselu
fajerwerki na weselu

Zobacz również